Patchkabel CAT6, 5m Zwart

5m Zwart
Voeg toe aan verlanglijst
Art.nr.
DC-60-050
Ean:
Niet op voorraad
€ 4,45

Uitvoering: Cat6
Kleur: Zwart
Type kabel: UTP
Binnengeleider: 100% Koper
Lengte: 5m
Connector 1: RJ45 connector (8P8C)
Connector 2: RJ45 connector (8P8C)
Materiaal buitenmantel: LSZH, Halogeenvrij
AWG: 26
Max. Bandbreedte: 250MHz
Diameter kabel: 5,8 mm

 

 

  • Met geïntegreerde trekontlasting;
  • Vergulde contacten;
  • Slim line trekontlasting, geschikt voor alle RJ45 poorten;
  • Pair-sequence (EIA / TIA 568);
  • Snagless connector (trekontlasting is beschermd).
Meer informatie
ArtikelnummerDC-60-050
Omschrijving 25m Zwart
MerkMT-Connect
OmschrijvingPatchkabel CAT6, 5m Zwart

Meer van MT-Connect

  1. Patchkabel CAT6A, 2m Wit
    Patchkabel CAT6A, 2m Wit 2m Wit - S FTP (PIMF)
    Art.nr. DC-6A2-020
  2. MT-SFP-BIDI module
    MT-SFP-BIDI module BiDi SFP 20km 1310nm-TX1550nm-RX
    Art.nr. MT-SFP-BIDI
  3. Patchkabel CAT6A, 1m Groen
    Patchkabel CAT6A, 1m Groen 1m Groen - FTP (PIMF)
    Art.nr. DC-6A3-010
  4. Patchkabel CAT6, 1m Groen
    Patchkabel CAT6, 1m Groen 1m Groen
    Art.nr. DC-63-010