MT-SFP-BIDI module

BiDi SFP 20km 1310nm-TX1550nm-RX
Voeg toe aan verlanglijst
Art.nr.
MT-SFP-BIDI
Ean:
Op voorraad
€ 20,00

MT-Connect levert een betaalbaar alternatief voor BiDi SFP modulen welke geschikt zijn voor Mikrotik.
Door de ondersteuning van de standaard "DOM" bent u in staat de module te monitoren en te troubleshooten.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Fabrikant MT-Connect
Soort module SFP
Golf lengte 1310nm-TX/1550nm-RX
Interface LC/SC simplex
TX Power -8~-3 dBm
Max snelheid 1000Mbps
Max kabel afstand 20km
DOM Support Ja
Ontvanger gevoeligheid < -22dBm
Meer informatie
ArtikelnummerMT-SFP-BIDI
Omschrijving 2BiDi SFP 20km 1310nm-TX1550nm-RX
MerkMT-Connect
OmschrijvingMT-SFP-BIDI module

Meer van MT-Connect

  1. Patchkabel CAT6, 1,5m Wit
    Patchkabel CAT6, 1,5m Wit 1,5m Wit
    Art.nr. DC-62-015
  2. Patchkabel CAT6A, 1m Zwart Koper S  / FTP (PIMF)
    Patchkabel CAT6A, 1m Zwart Koper S / FTP (PIMF) 1m Zwart - S STP (PIMF)
    Art.nr. DC-6A0-010
  3. Patchkabel CAT6A, 0,5m Zwart
    Patchkabel CAT6A, 0,5m Zwart 0,5m Zwart - S STP (PIMF)
    Art.nr. DC-6A0-005
  4. Patchkabel CAT6A, 1,5m Zwart
    Patchkabel CAT6A, 1,5m Zwart 1,5m Zwart - S STP (PIMF)
    Art.nr. DC-6A0-015