UniFi ODN Cable, 5m

fiber optic kabel 5 meter
Voeg toe aan verlanglijst
Art.nr.
UOC-5
Ean:
Op voorraad
€ 12,95

Ubiquiti UOC-5 - UniFi ODN-kabel, 5 meter

De Ubiquiti UniFi ODN-kabel maakt deel uit van het nieuwe UFiber-assortiment. Het is een turquoise, LC naar LC, multi-mode, OM3 fiber patchkabel die is ontworpen voor gebruik met SFP-modules zoals Ubiquiti's UFiber-modules. Het ondersteunt snelheden tot 10 G Ethernet.

UFiber ODN-kabels zijn verkrijgbaar in lengtes van 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m en 5 m.

Productspecificaties:

  • Type: UOC-5
  • Type kabel: OM3 (duplex)
  • Modus: multimodus
  • Kleur: Turquoise
  • Buitendiameter: 2 mm
  • Connectoren: LC-LC
  • Aantal threads: 2
  • Kerndiameter [?m]: 50/125 (OM3)
  • Lengte: 5 m
Meer informatie
ArtikelnummerUOC-5
Omschrijving 2fiber optic kabel 5 meter
MerkUbiquiti UniFi
OmschrijvingUniFi ODN Cable, 5m

Meer van Ubiquiti UniFi

  1. SFP Module, SFP to RJ45
    SFP Module, SFP to RJ45 Ubiquiti
    Art.nr. UF-RJ45-1G
  2. airCube AC Wi-Fi Acces Point
    airCube AC Wi-Fi Acces Point 300 Mbps @ 2.4 GHz, 866.7 Mbps @ 5 GHz
    Art.nr. ACB-AC-EU
  3. Seagate HDD SATA 4TB 3,5"
    Seagate HDD SATA 4TB 3,5" Surveillance Hard Drive
    Art.nr. ST4000VX013