UniFi ODN Cable, 3m

fiber optic kabel 3 meter
Voeg toe aan verlanglijst
Art.nr.
UOC-3
Ean:
Op voorraad
€ 10,95

Ubiquiti UOC-3 - UniFi ODN-kabel, 3 meter

 

De Ubiquiti UniFi ODN-kabel maakt deel uit van het nieuwe UFiber-assortiment. Het is een turquoise, LC naar LC, multi-mode, OM3 fiber patchkabel die is ontworpen voor gebruik met SFP-modules zoals Ubiquiti's UFiber-modules. Het ondersteunt snelheden tot 10 G Ethernet.

 

UFiber ODN-kabels zijn verkrijgbaar in lengtes van 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m en 5 m.

 

Productspecificaties:

  • Type: UOC-3
  • Type kabel: OM3 (duplex)
  • Modus: multimodus
  • Kleur: Turquoise
  • Buitendiameter: 2 mm
  • Connectoren: LC-LC
  • Aantal threads: 2
  • Kerndiameter [μm]: 50/125 (OM3)
  • Lengte: 3 m
Meer informatie
ArtikelnummerUOC-3
Omschrijving 2fiber optic kabel 3 meter
MerkUbiquiti UniFi
OmschrijvingUniFi ODN Cable, 3m

Meer van Ubiquiti UniFi

  1. UniFi 6 Mesh Acces Point
    UniFi 6 Mesh Acces Point indoor/outdoor 4x4 WiFi 6 Mesh AP
    Art.nr. U6-MESH-EU
  2. Unifi ODN Cable 2m
    Unifi ODN Cable 2m fiber optic kabel
    Art.nr. UOC-2
  3. Access Point Pro Arm Mount
    Access Point Pro Arm Mount Wall mount U6-pro and AC-PRO
    Art.nr. UACC-PRO-AP-AM
  4. Cover Black for UAP-nanoHD + U6-Lite
    Cover Black for UAP-nanoHD + U6-Lite 3-Pack
    Art.nr. NHD-COVER-BLACK-3