Unifi ODN Cable 2m

fiber optic kabel
Voeg toe aan verlanglijst
Art.nr.
UOC-2
Ean:
Op voorraad
€ 9,95

Ubiquiti's UniFi Fibre Patch Cable is a Multi-Mode, LC-LC, OM3 fibre patch cable designed to be used with SFP modules such as Ubiquiti's UFiber modules.

 

Specifications

  • Type: OM3 (Duplex)
  • Mode: Multi-0Mode
  • Colour: Turquoise
  • Connectors: LC-LC
  • Core diameter: 50 microns
  • Cladding diameter: 125 microns
  • Outside Diameter: 2 mm (each fiber)
  • Length: 2m
Meer informatie
Artikelnummer UOC-2
Omschrijving 2 fiber optic kabel
Merk Ubiquiti UniFi
Omschrijving Unifi ODN Cable 2m

Meer van Ubiquiti UniFi