UniFi ODN Cable, 1m

fiber optic kabel 1 meter
Voeg toe aan verlanglijst
Art.nr.
UOC-1
Ean:
Niet op voorraad
€ 9,95

Ubiquiti UOC-1 - UniFi ODN-kabel, 1,0 meter

 

De Ubiquiti UniFi ODN-kabel maakt deel uit van het nieuwe UFiber-assortiment. Het is een turquoise, LC naar LC, multi-mode, OM3 fiber patchkabel die is ontworpen voor gebruik met SFP-modules zoals Ubiquiti's UFiber-modules. Het ondersteunt snelheden tot 10 G Ethernet.

UFiber ODN-kabels zijn verkrijgbaar in lengtes van 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m en 5 m.

Productspecificaties:

  • Type: UOC-1
  • Type kabel: OM3 (duplex)
  • Modus: multimodus
  • Kleur: Turquoise
  • Buitendiameter: 2 mm
  • Connectoren: LC-LC
  • Aantal threads: 2
  • Kerndiameter: 50/125 (OM3)
  • Lengte: 1 m
Meer informatie
ArtikelnummerUOC-1
Omschrijving 2fiber optic kabel 1 meter
MerkUbiquiti UniFi
OmschrijvingUniFi ODN Cable, 1m

Meer van Ubiquiti UniFi

  1. UniFi Redundant Power System
    UniFi Redundant Power System 6 USP DC output ports 950W
    Art.nr. USP-RPS
  2. UniFi SmartPower Cable 1,5m
    UniFi SmartPower Cable 1,5m for use with USP-RPS
    Art.nr. USP-CABLE
  3. UbiQuiti PBE-M5-400
    UbiQuiti PBE-M5-400 5GHz PowerBeam,airMAX,400 mm
    Art.nr. PBE-M5-400
  4. UISP Cable Pro Cat5e  305 meter F/UTP kabel outdoor
    UISP Cable Pro Cat5e 305 meter F/UTP kabel outdoor Cat5e 305 meter F/UTP kabel outdoor
    Art.nr. UISP-CABLE-PRO