UniFi ODN Cable, 1m

fiber optic kabel 1 meter
Voeg toe aan verlanglijst
Art.nr.
UOC-1
Ean:
Op voorraad
€ 9,95

Ubiquiti UOC-1 - UniFi ODN-kabel, 1,0 meter

 

De Ubiquiti UniFi ODN-kabel maakt deel uit van het nieuwe UFiber-assortiment. Het is een turquoise, LC naar LC, multi-mode, OM3 fiber patchkabel die is ontworpen voor gebruik met SFP-modules zoals Ubiquiti's UFiber-modules. Het ondersteunt snelheden tot 10 G Ethernet.

UFiber ODN-kabels zijn verkrijgbaar in lengtes van 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m en 5 m.

Productspecificaties:

  • Type: UOC-1
  • Type kabel: OM3 (duplex)
  • Modus: multimodus
  • Kleur: Turquoise
  • Buitendiameter: 2 mm
  • Connectoren: LC-LC
  • Aantal threads: 2
  • Kerndiameter: 50/125 (OM3)
  • Lengte: 1 m
Meer informatie
ArtikelnummerUOC-1
Omschrijving 2fiber optic kabel 1 meter
MerkUbiquiti UniFi
OmschrijvingUniFi ODN Cable, 1m

Meer van Ubiquiti UniFi

  1. UniFi Protect ViewPort HDMI Adapter
    UniFi Protect ViewPort HDMI Adapter for IP cameras
    Art.nr. UFP-VIEWPORT
  2. Ubiquiti LOCO M2
    Ubiquiti LOCO M2 24 G z Loco MIMO, airMAX
    Art.nr. LOCOM2
  3. UNIFI AP, IN-WALL AC
    UNIFI AP, IN-WALL AC inbouw AC Acces Point
    Art.nr. UAP-AC-IW
  4. U-PoE-af PoE injector 8023af
    U-PoE-af PoE injector 8023af Gigabit (max 24W)
    Art.nr. U-POE-AF