U Fiber, Multi-Mode Module 10G

SFP+ Module, 2-Pack
Voeg toe aan verlanglijst
Art.nr.
UACC-OM-MM-10G-D-2
Ean:
Lage voorraad
€ 45,00

UACC-OM-MM-10G-D: Multi-mode, duplex, fiber transceiver module.

The 10 Gbps Multi-mode Optical Module is a duplex transceiver that delivers up to 10 Gbps speed over distances up to 300 meters.

Features:

  • 10 Gbps throughput
  • Duplex LC connector
  • Supports connections up to 300 m*

*Fiber cable is not included.

Meer informatie
Artikelnummer UACC-OM-MM-10G-D-2
Omschrijving 2 SFP+ Module, 2-Pack
Merk Ubiquiti UniFi
Omschrijving U Fiber, Multi-Mode Module 10G

Meer van Ubiquiti UniFi