TP-Link TL-SM311LS SFP module

Singlemode 10km
Voeg toe aan verlanglijst
Art.nr.
TL-SM311LS
Ean:
Op voorraad
€ 15,39

TP-LINK TL-SM311LS

Gigabit SFP module, Single-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 10km distance

Toegepast op T3700 series, T2700 series,T2600 series, T2500 series, T1700 series, T1600 series, T1500 series, 2/3/5 series switches and MC220L

Meer informatie
ArtikelnummerTL-SM311LS
Omschrijving 2Singlemode 10km
MerkTP-Link Enterprise
OmschrijvingTP-Link TL-SM311LS SFP module

Meer van TP-Link Enterprise

  1. TP-Link TL-SG1008P
    TP-Link TL-SG1008P 8-port GB 4xPoE Switch 55W
    Art.nr. TL-SG1008P
  2. TP-Link Omada TL-SG3452
    TP-Link Omada TL-SG3452 48-port GB + 4x SFP L2+
    Art.nr. TL-SG3452
  3. 6x EAP610 + OC200
    6x EAP610 + OC200 OC200 is gratis (t/m 30-09-2022)
    Art.nr. EAP610-OC200
  4. Omada Cloud Controller OC200
    Omada Cloud Controller OC200 Cloud Controller
    Art.nr. OC200