TP-Link SM311LS SFP module

Singlemode 10km
Voeg toe aan verlanglijst
Art.nr.
TL-SM311LS
Ean:
Op voorraad
€ 13,92

TP-LINK SM311LS

Gigabit SFP module, Single-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 10km distance

Toegepast op T3700 series, T2700 series,T2600 series, T2500 series, T1700 series, T1600 series, T1500 series, 2/3/5 series switches and MC220L

Meer informatie
Artikelnummer TL-SM311LS
Omschrijving 2 Singlemode 10km
Merk TP-Link Enterprise
Omschrijving TP-Link SM311LS SFP module

Meer van TP-Link Enterprise