SFP module-LX10, Dual LC

Singlemode, 1,25Gbps, 1310 nm
Voeg toe aan verlanglijst
Art.nr.
XFSFP-LX10
Ean:
Lage voorraad
€ 69,00
Meer informatie
ArtikelnummerXFSFP-LX10
Omschrijving 2Singlemode, 1,25Gbps, 1310 nm
MerkDraytek
OmschrijvingSFP module-LX10, Dual LC

Meer van Draytek

  1. DrayTek VigorAP 918RPD
    DrayTek VigorAP 918RPD Ruggedized Outdoor Access Point
    Art.nr. VAP918RPD
  2. Draytek Vigor 2135FVac
    Draytek Vigor 2135FVac Glasvezel Gigabit router
    Art.nr. V2135FVAC
  3. VigorSwitch G2280x
    VigorSwitch G2280x 24 poort Gigabit + 4 SFP+ 10gig prts
    Art.nr. VG2280X
  4. VigorLTE 200n
    VigorLTE 200n Dual SIM Cat 4 LTE modem
    Art.nr. VLTE200N