Patchkabel CAT6A, 5m Groen

5m Groen S FTP (PIMF)
Voeg toe aan verlanglijst
Art.nr.
DC-6A3-050
Ean:
Op voorraad
€ 8,66
Meer informatie
ArtikelnummerDC-6A3-050
Omschrijving 25m Groen S FTP (PIMF)
MerkMT-Connect
OmschrijvingPatchkabel CAT6A, 5m Groen

Meer van MT-Connect

  1. Patchkabel CAT6, 1m zwart
    Patchkabel CAT6, 1m zwart 1m zwart
    Art.nr. DC-60-010
  2. Patchkabel CAT6A, 0,5m Groen
    Patchkabel CAT6A, 0,5m Groen 0,5m Groen - S FTP (PIMF)
    Art.nr. DC-6A3-005
  3. Patchkabel CAT6A, 1,5m Wit
    Patchkabel CAT6A, 1,5m Wit 1,5m Wit - S FTP (PIMF)
    Art.nr. DC-6A2-015
  4. MT-SFP-BIDI module
    MT-SFP-BIDI module BiDi SFP 20km 1310nm-TX1550nm-RX
    Art.nr. MT-SFP-BIDI