MikroTik S+85DLC03D

SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
Voeg toe aan verlanglijst
Art.nr.
S+85DLC03D
Ean:
Op voorraad
€ 59,00

S+85DLC03D

S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections

Units are tested and compatible with the RB2011 serie, CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

Deze SFP-module is tevens inzetbaar in combinatie met Ubiquiti-apparatuur. 

Meer informatie
Artikelnummer S+85DLC03D
Omschrijving 2 SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm
Merk MikroTik
Omschrijving MikroTik S+85DLC03D

Meer van MikroTik