EdgeRouter X, 6-Port, PoE, SFP

Gigabit Ethernet Router + SFP
Voeg toe aan verlanglijst
Art.nr.
ER-X-SFP
Ean:
Niet op voorraad
€ 85,00

The EdgeRouter X SFP combines cost-effective routing performance with the convenience of passive PoE support in a compact form factor.

 

  • (5) Gigabit RJ45 ports with passive PoE support
  • (1) Gigabit SFP port for backhaul applications
  • Ports configurable for line-rate, Layer-2 switching
  • 130 kpps for 64-byte packets
  • 1 Gbps for 1518-byte packets
  • 24 maanden garantie
Meer informatie
ArtikelnummerER-X-SFP
Omschrijving 2Gigabit Ethernet Router + SFP
MerkUbiquiti UniFi
OmschrijvingEdgeRouter X, 6-Port, PoE, SFP

Meer van Ubiquiti UniFi

  1. UniFi Network Video Recorder 19"
    UniFi Network Video Recorder 19" Exclusief HDD
    Art.nr. UNVR-EU
  2. U Fiber, Multi-Mode Module 10G
    U Fiber, Multi-Mode Module 10G SFP+ Module, 2-Pack
    Art.nr. UACC-OM-MM-10G-D-2
  3. UniFi AP, AC SHD 5-pack
    UniFi AP, AC SHD 5-pack AC Wave 2 Acces Point
    Art.nr. UAP-AC-SHD-5

    Alleen nog leverbaar op bestelling.

  4. Ubiquiti LOCO M2
    Ubiquiti LOCO M2 24 G z Loco MIMO, airMAX
    Art.nr. LOCOM2