Draytek VigorSwitch G1280

Web Smart Gigabit Switch
Voeg toe aan verlanglijst
Art.nr.
VG1280
Ean:
Niet op voorraad
€ 228,00

De VigorSwitch G1280 is een Gigabit websmart switch met 24 Gigabit poorten en 4 combo SFP/UTP poorten. Deze switch beschikt over uitgebreide faciliteiten voor maximale LAN performance, VLAN mogelijkheden voor een flexibel netwerk design en Quality of Service mogelijkheden voor flexibele bandwidth control.

Meer informatie
ArtikelnummerVG1280
Omschrijving 2Web Smart Gigabit Switch
MerkDraytek
OmschrijvingDraytek VigorSwitch G1280

Meer van Draytek

  1. SFP SX550, Multimode, 1,25Gbps
    SFP SX550, Multimode, 1,25Gbps 850nm (voor Draytek Switches)
    Art.nr. XFSFP-SX550
  2. Draytek VigorAP 912C
    Draytek VigorAP 912C AC Ceiling Access Point
    Art.nr. VAP912C
  3. Draytek VigorAP 960C
    Draytek VigorAP 960C Wifi 6 Access Point
    Art.nr. VAP960C
  4. Vigor 2862Bn VDSL Bonding
    Vigor 2862Bn VDSL Bonding 24Ghz Wireless Dual-WAN Security Router
    Art.nr. V2862BN-A