DrayTek Vigor 2135 Gigabit Broadband Router

Voeg toe aan verlanglijst
Art.nr.
V2135
Ean:
Op voorraad
€ 150,00

Vigor2135 Series (opvolger van de Vigor 2133 serie)

Gigabit Broadband Router

 

  • Gigabit Ethernet WAN port
  • 2 USB ports for 3G/4G backup or network storage
  • 2 Simultaneous VPN Tunnels including maximum 2 SSL VPN Tunnels
  • SPI Firewall with content filtering by application, URL keyword, and web category
  • Bandwidth Management & Intelligent VoIP QoS to optimize call quality
  • Central Management for VigorAP
  • Support DrayDDNS
Meer informatie
ArtikelnummerV2135
MerkDraytek
OmschrijvingDrayTek Vigor 2135 Gigabit Broadband Router

Meer van Draytek

  1. VigorSwitch P2280x
    VigorSwitch P2280x 24 prts Gigabit PoE + 4 SFP+ (10 Gig)
    Art.nr. VP2280X
  2. VigorSwitch G1080
    VigorSwitch G1080 8 Port Managed GB Switch
    Art.nr. VG1080
  3. Draytek VigorSwitch P2100
    Draytek VigorSwitch P2100 PoE+ 10 prt GB, waarvan 8 GB PoE+, 2x SFP
    Art.nr. VP2100
  4. Fiber patchkabel LC-LC SM-duplex
    Fiber patchkabel LC-LC SM-duplex 9/125um fiber 15m singlemode (geel)
    Art.nr. XFLLSMS150