Draytek Omni antenne wit

802.11a/n/ac
Voeg toe aan verlanglijst
Art.nr.
VANT1205-W
Ean:
Niet op voorraad
€ 16,00

De Vigor ANT1205 is een indoor omni antenne die zowel op de 2.4GHz als ook op de 5GHz werkt. De antenne zorgt voor een nog beter bereik van het draadloze signaal. De antenne heeft een RP-SMA aansluiting en kan direct aangesloten worden op een DrayTek wireless access point of de router. De antenne is geschikt voor IEEE 802.11 a/n/ac standaard. Bereik: 5dBi

 

Universele connector RP-SMA

Deze antennes zijn geschikt voor alle draadloze DrayTek apparaten met afneembare antennes. Tevens kunnen ze gebruikt worden met andere modellen die afneembare antennes hebben met een RP-SMA connector. Schroef gewoon de bestaande antenne eraf, sluit deze antenne aan op uw apparaat en geniet van de voordelen van het draadloze netwerk.

 

 

Meer informatie
ArtikelnummerVANT1205-W
Omschrijving 2802.11a/n/ac
MerkDraytek
OmschrijvingDraytek Omni antenne wit

Meer van Draytek

  1. Draytek Vigor 2766
    Draytek Vigor 2766 VDSL2 Super Vectoring Modem/Router
    Art.nr. V2766-A
  2. SFP module-LX10, Dual LC
    SFP module-LX10, Dual LC Singlemode, 1,25Gbps, 1310 nm
    Art.nr. XFSFP-LX10