Cover Black for UAP-nanoHD + U6-Lite

3-Pack
Voeg toe aan verlanglijst
Art.nr.
NHD-COVER-BLACK-3
Ean:
Niet op voorraad
€ 49,00

Note: Ubiquiti APs are not included.

 

Ubiquiti Black NanoHD + U6-Lite Skin, 3-Pack

Ubiquiti Black NanoHD + U6-Lite Skin, 3-Pack are casings designed for seamless integration. These optional skins allow the UniFi nanoHD +U6-Lite AP to discreetly blend into its setting.

Meer informatie
ArtikelnummerNHD-COVER-BLACK-3
Omschrijving 23-Pack
MerkUbiquiti UniFi
OmschrijvingCover Black for UAP-nanoHD + U6-Lite

Meer van Ubiquiti UniFi

  1. UniFi AP, AC, HD, 5-Pack
    UniFi AP, AC, HD, 5-Pack AC Wave 2 Acces Point
    Art.nr. UAP-AC-HD-5
  2. Switch Enterprise 24 PoE+ 400W
    Switch Enterprise 24 PoE+ 400W Layer 3, 12x 2,5G + 12x 1G + 2x 10G SFP+
    Art.nr. USW-ENTERPRISE-24POE
  3. NanoBeam, Wall Mount Kit
    NanoBeam, Wall Mount Kit
    Art.nr. NBE-WMK
  4. U Fiber, Multi-Mode Module 10G
    U Fiber, Multi-Mode Module 10G SFP+ Module, 2-Pack
    Art.nr. UACC-OM-MM-10G-D-2